| JackFrost22 a întrebat:

Salut, voiam sa stiu daca trialul gratuit de 3 luni de la eMAG se poate anula. Asta scrie pe site,, După 3 luni sau după ce ai epuizat cele 7 comenzi cu beneficii premium, cardul tău va fi debitat cu 99 Lei, costul Genius 12 luni. Poți să te dezabonezi oricând, direct din contul tău de client.". Multumesc FUNDA

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca se poate anula.

| JackFrost22 explică (pentru suntserios):

Fara sa platesc nimic, esti sigur?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru JackFrost22):

Daca respecti ce scriu ei acolo e gratis. E explicat destul de clar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă citești cu atenție, este menționat: "Poți să te dezabonezi oricând, direct din contul tău de client.".