| S1mplu a întrebat:

Salut, vreau sa achizitionez si eu un treadmill de pe ebay.co.uk sau ebay.com la pretul de maxim 34-35 $, am gasit cateva dar din cate inteleg, ei nu ofera transport internationl chiar daca este selectat pe Uniunea Europeana.

Vreau cu buy it direct sau licitatii, doar sa fie cel putin pana in pretul maxim de 34-35$.

Am incercat sa caut magazine romanesti online de unde sa cumpar prin paypal, dar preturile erau exagerate.

Am gasit cateva odata la pret si mai mic, dar nu toti ofera transport international sau chiar daca ofera, cam cat ar fi taxa de livrare? sau nu o platesc eu?

Sau daca vindeti voi un treadmill (banda de alergat) la pretu de 35$ cu plata prin paypal, spuneti-mi si lasativa id de mess/skype.

Mersii.

1 răspuns:
| Andrus_Andrei_2000 a răspuns:

Unii de pe ebay nu vor sa ofere transport in Romania sau international nu stiu de ce...