| MARS a întrebat:

Salut ...Cine va din TPU au cumparat haine de pe ebay.com?
acolo fiecare haina are pretul sa aparte de livrare. dar atunci cind cumperii mai multe haine. pretul de livrare se aduna de la toate obiectile sau sau este altul parte?

Răspuns Câştigător
| G a răspuns:

Dap, se aduna, in caz ca hainele le cumperi de la mai multe persoane. daca le iei pe toate de la aceiasi persoana, pretul de livrare e identic cu cel afisat la oricare din hainele pe care le iei.
dar daca cumperi un anumit numar de lucruri, primesti reducere la pretul de livrare. big grin

1 răspuns:
| dduu a răspuns:

Nu stiu