| Costel999 a întrebat:

Salut, vreau sa comand de pe AliExpress. Oare o sa ajunga produsele?

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Poate da, poate nu. Daca e vorba de un produs mai mare cu valoarea peste 10 dolari va ajunge si il vei ridica de la oficiul postal. Daca e mai mic si mai ieftin s-ar putea sa ti-l puna in cutia postala. Livrarea dureaza pana la 2 luni.

| Evolution a răspuns:

Logic ca o sa ajunga produsele. Sunt ogramada de articole legate de aliexpress si iti explica acolo fiecare detaliu. In caz ca nu iti ajunge un produs, deschizi disputa si o sa iti inapoieze banii pe card.

| Violleta2022 a răspuns:

Da ajung, dar atentie, livrarea dureaza 6-8 saptamani.