| Mihai_Popa_1995 a întrebat:

Salut,vreau sa imi comand ceva de pe AliExpress. E sigur sa comand,coletul ajunge fara sa fie deteriorat? Cum plătesc, pe scurt daca e sigur sa comand de acolo.
Multumesc.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine stie acum cum va fi transportat coletul? De sigur, magazinul e destul de sigur... de platit exclusiv online cu card sau paypall

| caroline27 a răspuns:

Da,mi-am comandat o pereche de adidasi de acolo.Au venit exact asa cum erau in poze. :* E foarte ok site-ul.

| Mihai_Popa_1995 explică:

Si cum plătești? Online?