| Stefa279 a întrebat:

Vreau sa comand niste haine de pe Forever21 si nu stiu cum se procedeaza.Am inteles ca este plata cu cardul.Imi puteti explica in detaliu modalitatea de plata? Adica mai intai platesc ai apoi vin,sau cum? Site-ul este de incredere, voi ati comandat?
Multumesc.

1 răspuns:
| Ingriduuu a răspuns:

Buna!
Da, se plateste cu cardul.
Cand vrei sa faci comanda trebuie sa spui ce fel de card ai (Visa, Mastercard etc.) si dupa trebuie sa scrii numarul cardului si PIN-ul.
Eu nu am comandat niciodata, cred ca este riscant, pentru ca iti spui toate datele personale, dar Forever21 este o companie mare si nu cred ca ar face ceva rau.
Sper ca te-am ajutat!