| marianx1 a întrebat:

Salut, vreau sa cumpar mai multe carti odata de pe emag.ro
Problema e ca primesc si o carte cadou
Sa zicem ca cumpar 3 carti si la fiecare volumm primesc o carte cadou dar cartea cadou este aceeasi la toate 3 cartile.
Exista vreo cale sa cumpar cartile fara sa primesc si acele carti acou?

2 răspunsuri:
| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Dar cu ce te deranjeaza? Le poti vande sau le poti face cadou unor prieteni pasionati de lectura. happy
Poate poti lua legatura cu cineva de la eMAG si sa-i spui ca nu vrei cartile cadou.

| pci27 a răspuns:

Dacă ai nevoie de informații suplimentare, referitoare la comenzi, contactează-i, pe cei de la emag.ro
http://www.emag.ro/info/contact-relatii-clienti