| expertinIT a întrebat:

Salut, TPU. vreau sa-mi cumpar o carte cu trucuri magice. nu vreau cartea lui iosefini (o am deja). ce carte mai stiti? vreau multe nume de carti cu magie (sa fie explicata) fiecare care comenteaza va primi cadou prin tragere la sorti o husa de telefon. (castigatorul il voi anunta eu)

3 răspunsuri:
| mennenspeed a răspuns:

Sall...si eu caut trucuri cu carti, dar nu aflu...baga id meu si vb acolo despre carti, yoo_kta1995@yahoo.com

| Bogatasul a răspuns:

Salut.Nu am gasit nici un site cu o carte de magie dar am gasit una cu video explicate. Uite site-ul http://www.emagie.ro/
Succes

| Bogatasul a răspuns:

Salut.Te rog imi spui si mie de unde ti-ai luat cartea lui Iosefini?