| Pisikutza_Anutza_1994 a întrebat:

Salut vreau sa cumpar o replica al unui iphone 4 imi puteti spune ce e cu ele sunt bune? sunt rele? sunt,, de unica folorinta" (nu tin mult) va rog spuneti-mi /dau funda...

Răspuns Câştigător
| DangerLove a răspuns:

De ce sa iti iei replica, de ochii lumii?

Mai bine pui 3, 4 mil deoparte si iti faci abonament si iti iei un Samsung galaxy( note, s2, s3).

Sincer eu nu mi-as lua, mai bine iti iei original, replicile sunt replici, dai 3 milioane pe ele si te tin 1 an happy.

Parerea mea, strangi bani si iti iei un telefon bun si original

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Chinezarii, depinde de noroc sa mearga cum trebuie sau nu.

| angelicsin a răspuns:

Nu te complica cu replici... o sa regreti

| mzqpsx a răspuns:

Doamne..replica la iphone 4straight face e vreo 3 milioane..are unul dela mine din clasa..si pana la urma sia luat unul original si a meritat zice el..replica lui ila se misca greu touch-ul, se aude urat difuzorul, n-are internet..etc.

| Ssssst a răspuns:

Eu am replica Iphone 4 si imi place mult.Adevaul este ca merge un pic cam greun touch-ul dar in rest il ador. :X Il am de vara trecuta si merge perfect.Acum cateva zile am dat comanda de replica Iphone 3 si mi-a adus replica Iphone 4 si nu au vrut sa il ia inapoi.Am dat pe el 4 mil, este nou cu card de 2G, il dau cu 3 mil-3 mil jumate daca vrei lasa-mi mesaj privat. Pupici! :* happy

| cuta a răspuns:

Am o replica daca esti interesat