| Razvan1_4095 a întrebat:

Vreau sa iau si eu un telefon touchscreen cu sistem android, cu pret cuprins intre 500-1700lei.
Firma as vrea sa fie HTC sau Samsung. Ce modele mi-ati recomanda de la ceste 2 firme?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| AngelOfPain a răspuns:

Ti-as recomanda HTC wildfire sua Samsung galaxy mini sau ace toate isi merita banii si isi fac treaba si nu costa asa mult galaxy mini 450ron HTC wildfire 500 iar Samsung galaxy ace 500-550lei Funda?

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Samsung galaxy fit

| ionutzu94 a răspuns:

Samsung galaxy s II chiar daca pretu e piperat... dar isi merita banii 100%.
http://vanzari-gsm.ro/samsung-i9100-galaxy-s-ii-16gb.html