| daniel905 a întrebat:

Salut.Vreau sa imi comand un telefon de pe siteul "TelefonulTău".Ce ziceți? Ați mai comandat de pe acest site? Sunt ceva probleme cu siteul? Mersi, telefonul costă foarte mult (One plus 7 pro) și nu am as vrea sa primesc o țeapă.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

De ce „după" și nu înainte?!?
Oricum, s@itul e relativ ok. Dar să nu te aștepți la suport din partea lor, iar în ceea ce privește livrarea comenzilor, aceasta e cât se poate de... aleatorie. Ba n-au pe stoc, ba nu le vine comanda, ba...
Dar dacă primești marfa, este în general ok.

| Sn4k3 a răspuns:

Sunt de incredere, au o multime de review-uri pe net si au vechime.

| laSoledad a răspuns:

Adica ai atatea alte magazine online cu vechime in Romania si de incredere, ai si magazine fizice in toate orasele si mall-urile din tara asta, iar tu vrei sa cumperi de pe un site cu cel mai neinspirat si neprofesionist nume? Un site de care nu a auzit aproape nimeni. Si vrei sa mai cumperi si telefonul de ultimul racnet si cel mai scump. Sigur, daca vrei sa-ti iei teapa, dandu-le atatia bani unor necunoscuti pe piata magazinelor electronice, go on! Insa, pentru siguranta banilor, pentru siguranta datelor tale personale si pentru siguranta originalitatii si calitatii telefonului, a accesoriilor, a transportului si a garantiei, fii precaut si cumpara de pe alte site-uri mai cunoscute si mai sigure. Tu nu castigi nimic daca le bagi banii in buzunarul necunoscutilor alora!