| Michellin a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o perche de Supra Tk Society.
M-am interesat foarte mult, am aflat ca 75% din cei scosi pe piata sunt fakeuri.
Am aflat si deosebirile dintre un fake si un real.
Principala caracteristica ce se observa imediat este pe talpa :
Langa Semnul Supra tr sa fie acel r incercuit si talpa sa nu fie simpla, sa aiba 2 linii pe ea, ce ies in exterior spre mijloc, daca va veti uita la mai multe modele veti vedea.
Intrebarea mea este urmatoarea :
Am gasit 2 siteuri principale si nu stiu ce sa aleg.

1)http://www.pop-supra.net/mens-supra-tk-society-shoes-bro wn-black-suede.html

Acesta este modelul care il vreau. Dupa cum observati in poze este original, nu percepe taxa de transport deoarece sare de 50$ si vine din america. Dar pe acelasi site aproximativ 40% din ceilalti adidasi sunt fake-uri. Pretul este de 2mil jumate.

2)http://www.suprafootwear-canada.com/......p-386.html

Acest site este mai bine construit, poze mai amanuntite si se poate da zoom in orice punct, nu am gasit nici un model care sa fie fake, am luat legatura cu ei prin mail si ma ridica cu tot cu transport la 4mil si 100 si primesc si un "cadou" asa s-au exprimat. E vb de o pereche de ochelari de soare/sapca/sosete.

Ce sa fac? De unde sa iau? Sa ma risc? Dau Funda! :D Poate a mai luat cineva de undeva si imi poate garanta ceva. :-?

Răspuns Câştigător
| doriiy a răspuns:

Daca esti din Bucuresti, undeva prin centrul vechi este un magazin mai swag, gen; d. au si supre. originale. si in unirii am vazut.

| Michellin explică (pentru doriiy):

Nu iti pot trimite mesaj in calitate de membru junior. Daca poti tu trimite-mi un reply pe privat cu Id-ul de messenger, as vrea sa vorbesc putin cu tine.

| Michellin explică (pentru doriiy):

Salut! Nu iti pot trimite mesaj in calitate de membru junior. Trimite-mi pe privat un mesaj cu IDul de mess te rog, as fi vrut sa vorbesc mai multe cu tine legat de acel magazin.

3 răspunsuri:
| oktavyan a răspuns:

Https://www.b-mall.ro/tenisi-supra-tk-society-8308214.html e site online din Romania (toate produsele originale)