| Ionut12437 a întrebat:

Salut,vreau sa îmi iau o pereche de blugi de pe zalando, ce mărime corespunde cu 32x30?

4 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Sunt mărimea M

| FreddieM a răspuns:

Daca sunt masuri pentru UK, M coerspunde la 32-34 inch, 32, daca ai putina burtica si picioare musculoase /pline, nu-ti vin bine, te incomodeaza la miscari. Chiar ieri mi-am luat masura asta, si desi in talie imi vin, cam stramti pe picior. Trebuie sa-i duc inapoi sa-mi iau 34.
https://mpgsport.com/pages/mens-size-guide-mpg
Cheers

| FreddieM a răspuns:

Cum as putea eu sa stiu daca ti-s buni, de aia ti-am dat tabela. Masoara-ti talia, confrunta cu tabela si vezi ce ti se poteiveste. Primii 32 inch inseaamna talia, apoi 30, lungimea cracilor. Tranforma in cm si vezi.
Cheers