| VIKZ a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar ceva de pe ebay si vreau sa stiu daca se percep taxe la intrarea in tara sau alte taxe, cu toate ca la expediere scre FREE?

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Se aplica transportul si se pot aplica si taxe vamale, depinde de produs, free este pentru cei din state nu pentru toata lumea

| daassh a răspuns:

Da, eu cred ca te va costa in tara(curierul), deoarece ei iti aigura transportul pana in tara, nu sunt sigur, la fel un prieten si-a comandat de pe ebay un tricou tot transport gratis si acasa a achizitionat cand a venit suma de 10 euro(acesta fiind transportul din Bucuresti pana la domiciliul lui). Succes!