| Drastyk a întrebat:

vreau sa cumpar un telefon dupa ebay si nu stiu cum se procedeaza... a cumparat cineva de pe ebay?

Răspuns Câştigător
| Gdeni a răspuns:

Pai din cate stiu de la prieteni. nu te incurca cu asa ceva. mai bine iti faci un abonament sau iti cumperi unu dintr-un magazin sau de prin cunostinte, decat sa iei ceva mai valoros de pe un site. poate fii o chinezarie si ai luat teapa. parerea meawinking

4 răspunsuri:
| HaKa93 a răspuns:

Sau mai bine cumperi de pe okazii ca e varianta romaneasca a lu ebay

| Bizzle a răspuns:

Hey.
Daca nu stii depe acel site eu zic sa nu incerci ca poate faci vreo prostie. Incearca daca vrei ori sa-ti iei de la tine din oras un telefon direct din magazin ori depe Altex.ro, Emag, Mercador, Okazii.
Succes!

| SimionAlexandru a răspuns:

Daca esti in Romania, poti comanda, aproximativ de pe orice site big grin
Iti recomand firmele romanesti (Domo, Germanos, etc), se pot gasi foarte multe tipuri de telefoane. Iti doresc mult succes, si o zi superba in continuare happy

| Ene_Costin_1974 a răspuns:

Eu cumpar de pe www.aliexpress.com,ca:sunt mai ieftine, transport zero(freeshipping), si-n plus sunt firme serioase in spate nu niste vanzatori ca la noi pe okazii, niste tepari.
ps.Incearca ca metoda de livrare DHL(freeshipping), ca ajung coletele in 7 zile.cu CHINA POST in 30 zile.BAFTA
vizitati si mag.meu http://tututngerie.shopmania.biz