| xr0sioRx a întrebat:

Salut.vreau sa-mi dau comanda de la Bershka de niste haine si nu stiu ce aleg la "payment method" pentru ca nu detin Visa, Master Card si nici American Express. vreau sa le platesc cu cash, cand vine curierul, putin ajutor va rog.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu poti sa vrei, dar pe site scrie mare si clar

"Nu acceptăm numerar, cecuri sau comenzi telefonice." Asa ca nu poti plati decat online cu cardul

| xr0sioRx explică (pentru suntserios):

Da, am citit si eu, nu gaseam unde sa citesc, sa ramane cu hainele lor urate atunci laughing.

1 răspuns: