| anonim_4396 a întrebat:

Salutare!
A cumparat cineva ceva de pe Zalando? As vrea sa aflu mai multe pareri de la voi, deoarece pe internet totul se imparte 50/50, asa ca urmeaza mai multe întrebări rolling on the floor
Ce parere aveti de produse si calitatea lor? Sunt originale, sunt conform descrierii si imaginilor?! Ce parere aveti de livrare, eventual de retur?!
A, da. mărimile. cum sunt, se potrivesc? ( o întrebare stupida dar uneori comanzi o marime si nu prea corespunde )

Din cate am vazut au preturi okay, daca pot sa zic asa. mi se par. poate. putin cam mici, de asta si sunt aici sa aflu mai multe despre ei happy

Astept raspunsuri, pareri =) poate chiar din experiența voastra cu acest site.

Merci frumos!
Paște fericit!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai mare magazin online de îmbrăcăminte din Europa. Am vreo 20-25 comenzi la ei, nicio problema până acum

| sierra1 a răspuns:

"Zalando? As vrea sa aflu mai multe pareri de la voi, deoarece pe internet totul se imparte 50/50"

aflându-ne tot pe internet, n-o să modifici procentul - rămâne tot 50/50