| heroink a întrebat:

Salutare.A mai comandat cineva de pe sportsdirect? Vreau sa imi cumpar un tricou al unei echipe de fotbal si voiam sa va intreb daca e de incredere si daca tricourile sunt originale?

Răspuns Câştigător
| 0752044960mama a răspuns:

Da sunt foarte de incredere merita si sunt de o calitate foarte buna. funda?

2 răspunsuri:
| Allison2009 a răspuns:

E de incredere.

| Madsan a răspuns:

Salut! Eu evit sa imi mai cumpar de la ei ca am avut o comanda si am primit produsul murdar. Poti sa faci retur dar trebuie sa platesti tu transportul si e cam multa bataie de cap. Eu imi comand de pe site.uri din tara macar aici vorbim aceeasi limba. Ultima comanda am avut.o la bravosport pentru niste tricouri si au fost foarte ok. https://www.bravosport.ro/tricouri-sport-barbati