| oanaoana63 a întrebat:

ati cumparat vrodata de la robertshop? daca nu spuneti mi si mie niste site uri online pentru cumparat telefoane... vreau sa achizitionez unul si nu stiu care sunt de incredere....deoarece multi spun ca nu prea e de incredere cu garantia! Please help me! Thanks happy for good aswer bow happylaughing)

Răspuns Câştigător
| IdeiCadouri a răspuns:

Un site de unde poti comanda cu incredere si nu vei avea probleme cu garantia: http://www.evomag.ro/SOLUTII-MOBILE-Telefoane-mobile/

3 răspunsuri:
| ByaNca26 a răspuns:

Http://www.online-gsm.com/index.php?id_lang=3 nu e robert shop dar sunt mult mai bune. ti-l aduce la usa

| oanaoana63 explică (pentru ByaNca26):

Da dar sa nu am probleme cu garatia? ai cumparat vrodata de la ei?

| ByaNca26 a răspuns (pentru oanaoana63):

Nu ai probleme cu garantia stai linistita