| ș53fan a întrebat:

Am activat un cod de reducere de 20% din aplicația Shake by Vodafone pentru orice accesoriu pentru telefoane disponibil pe eMag! Ideea e ca nu stiu cum sa procedez, pentru ca scrie ca trebuie introdus fara ca produsul sa fie in cos! Cumva trebuie sa dau comanda respectiva inainte, apoi sa selectez codul de reducere? Sau cum fac? Va riog frumos!

1 răspuns:
| ovidiu123432 a răspuns:

Pai scoti comanda din cos, adaugi codul iar dupa bagi comanda in cos, iti zice ca produsul nu trebuie sa fie in cos.