| KNz9898 a întrebat:

Salutare, am pus ochii pe o drona Syma X8G, am vrut sa o cumpar de pe Aliexpress dar, am cautat si pe Olx si am gasit la un pret de 270lei. Cand ea costa undeva la 700lei! Ce credeti este drona stricata de o vinda asa ieftin, Las link https://www.olx.ro/oferta/drona-syma-x8g-ID6JRfa.html#ba c5557d21

1 răspuns:
| Black13LoL a răspuns:

Nu stiu ce sa zic la lucrurile second-hand. Oricum in cazul unei drone cea mai mica defectiune o poate tine la pamant. Recomand sa o iei de pe un site de incredere sau daca o cumperi de pe olx sa verifici toate sitemele acesteia pentru a nu fi defectiuni. (Mi se pare ciudat ca are poza doar cu o cutie de accea este riscant cu toate ca are Verificare la Livrare, daca nu esti din Constanta unde sa o poti verifica cu ochii tai de la proprietar nu recomand!)