| Rigbby a întrebat:

Salutare, am si eu o problema, am cont pe okazii.ro si am pus un ceas de vanzare, am primit comanda, dar nu stiu cum sa il transport pana in Zalau, eu sunt din Calarasi Ulmeni, cine stie cum il transport dar sa si primesc banii?
Mersi
P.S. Imi cer scuze daca am gresit categoria

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Posta Romana ofera servicii de livrare pachete. Il expediezi prin posta, cu plata ramburs, adica pachetul se ridica dupa ce se face plata. Poti include in pret si taxele de transport, pentru ca in general sunt suportate de cumparator (nu e obligatoriu). Scrii adresa ta la Expeditor, si adresa cumparatorului la Destinatar.

1 răspuns: