| Macarov a întrebat:

Salutare, am trei camasi largi pe care nu le-am purtat niciodata dar imi plac foarte mult.Stiti daca se pot stramta la croitorie? daca da, unde? sunt din Bucuresti.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ChocaholicBi a răspuns:

Sunt multe coroitori in Bucuresti! Mai ales pe la Unirii! Daca vrei poti cauta pe net,, Croitorii Bucurestii ``. Sa le porti sanatoswinking! Funda?

3 răspunsuri:
| bubulinabia a răspuns:

Salut! Orice haina se poate modifica! Inclusiv camasile tale, doar ca modificandu-le te poate costa mult mai mult ca si atunci cand le-ai lua noi! Eu nu sunt din Bucuresti, doar ti-am raspuns la prima intrebare! Cauta pe net croitorii din Bucurestiwinking Cu placere!

| Saramarinescu a răspuns:

Incearca www.croitoriepicasso.ro, lucreaza bine si rapid.

| Lidia91 a răspuns:

Iti recomand cu drag Croitorie Bucuresti.
Sotul meu isi modifica hainele de 2 aici si este foarte multumit!