| IceCrEaMGiRl a întrebat:

Aseara am visat o persoana pe care o plac foarte mult.Stiti ce ar putea sa insemne? happy
Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Până când o să mai dau nas în nas cu astfel de întrebări?
Nu înseamnă nimic, doar înseamnă că în realitate te gândeşti prea mult la persoana respectivă şi în al doilea rând înseamnă că ai visat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subconstientul tau s-a gandit la acea persoana in timp ce tu dormeai, dovada ca iti pasa de baiatul respectiv.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Heiiwinking
Visele sunt gandurile omenesti care noaptea, in gandurile tale sunt puse cap la cap! Alta varianta populara e ca atunci cand visezi pe cineva acel cineva se gandeste la tine! Dar nu prea cred ca e posibil, pentru ca odata l-am visat pe Justin Bieber si ar fi fost imposibil sa se gandeasca la mine laughing. Deci ramane ultima varianta: tu te gandesti mult la el, pentru ca-l placi asa ca, constiinta ta a creat un vis cu el! Lucrurile astea le stiu dintr-o carte, deci cred ca-s adevarate!
Numai bine!winking

| stefi26 a răspuns:

Ca o placi