| Sk1izzo a întrebat:

Salutare.
As dori sa achizitionez niste produse de pe Amazon si vreau sa ajunga cat mai repede.
De obicei cineare perioada de livrare mai scurta? Amazon.de sau Amazon.co.uk?
Multumesc.

2 răspunsuri:
| wHere a răspuns:

Am comandat si eu o data o husa pentru telefon de pe Amazon.co.uk si pot spune ca am asteptat ceva..transportul a venit dupa 3 saptamani aproape o luna. Poate a fost si din vina celor care l-au preluat in Bucuresti. Eu unul ti-as recomanda Amazon.de

| Violleta2022 a răspuns:

Toate produsele de pe amazon, indinferent de pe ce site le cumperi, sunt facute in China si trimise din China catre lumea inconjuratoare, posta normala la ei fiind de 3-4 saptamani.