| LucianNedumeritul a întrebat:

Salutare TPU! Vreau să fac și eu o comandă de pe Amazon.de dar nu știu cam cât ar dura o livrare în general, livrarea diferă ( adică poate să vină între Februarie 9 - 28 ) livrarea poate fi făcută doar standard...

Răspuns Câştigător
| neymar94 a răspuns:

Pe amazon vinde ori direct amazon oficial ori vanzatori externi. Depinzând de produsul ales si de cel care vinde produsul se fac expedieri in România sau nu. Daca se fac exista un timp estimativ de primire. In cazul in care prodisul e vândut sau gestionat de amazon, daca se întârzie livrarea ai dreptul la rambursul pretului de livrare. Sper ca am fost de ajutor.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Estimarea livrării este scrisă chiar pe pagina produsului. În general se respectă; în plus, ai și tracking prin awb.