| Jdhdhdjdndnjddnn2483 a întrebat:

Salutare, as dori să-mi recomandați un frigider/combina frigorifica mă refer la marca, dataliati răspunsul.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://goo.gl/MEEWmb Ar fi buna ca are consum redus (A+++), este no frost (nu face gheata), doua motoare (poti regla separat temperatura), 6 ani garantie si are volum mare. Cred, insa, ca nu vrei sa dai atatia bani pe o combine!
In situatia asta iti recomand asta: https://goo.gl/2EzSUS E tot cu 6 ani garantie, tot no frost dar este mai ieftina.

| Legacy_RO_1964 a răspuns:

PANA IN 2500 RON DOAR LG si doar cele pe care scrie pe usa LC in patrat verde CE E SUB 2000 RON SUNT GLUME PANA IN 5-6 ANI...