| sanboss a întrebat:

Salutare, am cumparat recent o combina frigorifica noua, dar nu inteleg de ce nu tine rece in frigider, congelatorul ingheata dar in frigider parca e asa putin rece... dar putin mi so stricat mancarea in frigider, desi nu ar trebui.

E dat la 3 sau 4 numai tin minte... aveti idee de ce nu merge?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te sfatuiesc sa citesti cartea tehnica pe care ai primit-o la cumpararea frigiderului. In ea scrie cum trebuie reglat, ce defectiuni mici pot apare si cum le poti rezolva singur.