| Olaru_Andrei_1989 a întrebat:

Salutare, as vrea si eu o parere despre urmatorul site: DrLentila.ro.

Vreau sa imi cumpar o rama de ochelari de la firma Oakely de pe site-ul lor dar nu stiu cat sunt de seriosi sau daca aveti cunostinta despre alte site-uri care au in stoc rame de ochelari de la oakley.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Ochelarii îi poți alege după forma feței. Am aruncat o privire pozei tale de profil și nu cred că ți-ar sta rău cu tipul respectiv de rame. Eu ți-as recomanda unele mai grosuțe, cat despre culoare, alegeți; negrul este foarte frumos si elegant. Depinde de gusturi. Sper că te-am ajutat și mult succes la ceea ce ai de făcut!