| An0nim8 a întrebat:

Care imi poate spune si mie modeluri de ceasuri rezistente la apa (macar 100m) adica macar sa se poata innota cu ele pe la suprafata apei si rezistente la socuri,in afara de gama G-shock de la casio [entru ca mi se par prea mair,prea de copil. As vrea ceva asa mai subtire, model clasic de ceas, dar rezistent la socuri si apa. Stie cineva?

2 răspunsuri:
| pupyfan17 a răspuns:

Daca ai vazut sau nu la televizor faceau reclama la niste ceasuri rezistente la apa in culori neon. Se pot gasi la unele chioscuri la pretul de vreo 20-30 lei. Cred ca la revista Libertatea sau Adevarul.Trebuie sa intrebi de ceasuri rezistente la apa si iti arata.

| An0nim8 explică (pentru pupyfan17):

Ce ceas e ala la 20-30 de ron?