| AnonimBS a întrebat:

Salutare!
Ce parare aveti despre mouse si tastaura canyon? sunt bune de gaming? Functioneaza usor?
As vrea sa imi cumpar de pe eMAG dar nu stiu daca merita sau nu?
Daca aveti niste sfaturi pentru mine in legatura cu cumpararea acestora dar de la alta firma, sunt dispus sa va ascult(buget 200-250lei)

Răspuns Câştigător
| AKARA0 a răspuns:

Eu as alege kit-ul

Dar mouse-ul merge foarte bine, il am si eu, nu te va dezamagi

| AnonimBS explică (pentru AKARA0):

Multumesc frumos de ajutor!

| AnonimBS explică (pentru AKARA0):

Daca ai si alte sfaturi pentru mine legate de mouse si tastatura(cu fir )chiar as fi interesat sa le citesc

7 răspunsuri:
| AKARA0 a răspuns:

Eu nu iti recomand canyon pentru ca se strica repede (am avut)
Dar iti recomand o tastatura serioux compact kb 3300, si un mouse de la serioux drago 300, super meserias mouse-ul, fac nu mai killuri pe cs go

| AKARA0 a răspuns:

Aici ai linkurile de unde sa cumperi :)

http://www.emag.ro/......D4JK5BBBM/

http://www.emag.ro/......ES0PNBBBM/

| AnonimBS explică (pentru AKARA0):

Ai vreo parere legata de un mouse cu fir? am deja unul wireless si nu sunt multumit de el

| AnonimBS explică (pentru AKARA0):

Http://www.emag.ro/......DRC26MBBM/
ce parare ai despre asta?