| An0nim8 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest hanorac si despre reducerea care este afisata acolo? http://www.decathlon.ro/......12709.html

Chiar asa? In mod normal e 230 ron, iar la reducere e 110 ron? Am cautat acest model si pe alte siteuri dar nu gasesc, pentru ca n uare o denumire de model. Mai stiti acest model si pe alte siteuri? ce pret are?

2 răspunsuri:
| Ivancic09 a răspuns:

Pai reducerea se face uneori din cauza stocului mare de produse sau pentru ca poate avea un defect din fabrica. Oricum pretul are cam 50 % reducere.Dar nu cred ca e facut de puma pentru ca pretul este prea jos!

| An0nim8 explică (pentru Ivancic09):

E facut de puma, dar e facut in fabricile de prin cambodgia, e asa mai pentru noi romanii...