| SynapseNinja a întrebat:

Salutare! Cei care sunteți din Iași, știți un loc în municipiul Iași unde cumpără aur sub diverse forme la preț avantajos și dă banii cash? M-ar interesa, dacă se poate, și o adresă sau un program de lucru. Mersi.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar la casele de amanet poti vinde bijuterii de aur folosite, dar nu va fi niciodata avantajos pentru cel care vinde, fiindca ti se ofera un sfert din valoarea bijuteriei.

| sierra1 a răspuns:

Teoretic la orice amanet rezolvi asta și e plin de ele in toată țara

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La bancă. La o bijuterie.

| SynapseNinja explică (pentru sadrian46):

Și știi cumva vreo bijuterie prin Iași?

| sadrian46 a răspuns (pentru SynapseNinja):

Scrii pe Google Search Bijuterii Iași și găsești patru.