| viermisor a întrebat:

Salutare,
dau o fundita pentru un site de cumparaturi online de haine ieftine pentru femei.

4 răspunsuri:
| loveyouschatz a răspuns:

Girl-fashion.ro haine-super.ro, maxine.ro/, fashion-star.ro, milani.ro/shiq.ro, starshiners.com

| AnkuAnkutzza a răspuns:

Hello! ai putea incerca http://www.facebook.com/profile.php?id=100003585772209. Eu am cumparat de aici si sunt foarte multumita, iar preturile sunt pentru toti. Trimite peste tot in tara si e f serioasa.Sa zicem ca vorbesc din partea mai multor persoane ce am cumparat de la ea;;). O zi buna!

| viermisor explică:

Scuze ca nu am precizat in intrebare, dar nu vreau site-uri din RO.