| IulianAdrian a întrebat:

De unde va cumparati adidasi, din ce magazin sau de pe care site?
As dori un site care sa aiba adidasi cat de cat eleganti, care s-ar potrivi la urmatoarele "tinute„ : blugi cu tricou, tricou polo, camasa.
Pantaloni chino cu tricouri polo, camasa.
Ce parere aveti de acesti adidasi s-ar potrivi la pantaloni chino cu camasa sau tricou polo?
sau blugi cu tricou polo sau cu camasa?
https://www.epantofi.ro/......-grey.html ( firma reebok este buna?)

3 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Daa, eu zic ca se potrivesc super
Încearcă pe site ul de la Grid, poate găsești ceva

| Denisa0954 a răspuns:

Daa, eu zic ca se potrivesc super
Încearcă pe site ul de la Grid, poate găsești ceva
Stiu ca frate miu a avut multi adidași de la rebook si i-a ținut ceva timp. Si ii tineau si mai mult dacă nu juca fotbal cu ei