| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare,Și-a cumpărat cineva haine de pe temu? Daca, da sunt de calitate sau?

15 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

E aceeasi prostie ca shein.Trage tu concluziile.

| nyoentox2002 explică (pentru dullcat):

Mulți își iau haine de pe Shein sau temu și sunt mulțumiți, am dat comanda de pe temu de vreo câteva Hanorace, sosete

| dullcat a răspuns (pentru nyoentox2002):

Nu e ok intotdeauna sa te iei dupa cei multi.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Luat o sapca, manusi de bicicleta, vesta reflectorizanta pentru bicla. in principiu, cam cit dai, atita face. In majoritatea cazurilor, mai bine iesi din Decathlon sau alte magazine de la noi. La ce marfa misto gasesti prin outleturi...

| nyoentox2002 explică (pentru GabiDumitrescu):

Magazinul pe preferat e Berska au haine mișto dar dacă îmi iau haine de 2000 lei nu înțeleg mai nimic

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru nyoentox2002):

Bwhahahaaha, Bershka. Overpriced crap. In ce oras zici ca esti? Ai ajuns in Iashi? Oferta la outlets/SH e foarte foarte foarte generoasa daca ai putina rabdare si bun-simt.

| nyoentox2002 explică (pentru GabiDumitrescu):

Eu sunt din Huși și dacă îmi iau îmi iau din Iași

| nyoentox2002 explică (pentru GabiDumitrescu):

Https://www.temu.com/......goods.html

Uite,tenesi înalți la 100 lei aproape, mă întreb dacă sunt de aceeași calitate la care îi iau tot cu 100 lei de la de la H&M sau Deichmann că aia mă țin undeva la 2-3 luni

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru nyoentox2002):

Mi-am luat Kappa de astia din outlet cu 65 RON. Oricum, tenisi inalti... mega-mizerii. Daca mergi pe jos la modul serios, vrei sa iti iei ceva treburi de trekking. Nu stiu cum naiba sa te tina ceva doar 2-3 luni. Ce faci, joci fotbal cu pietre? Plus ca Deichmann sau H&M dau garantie. Cel putin Deichmann stiu sigur ca dau. Ii iei, se rup dupa 2-3 luni, mergi sa ii schimbi.
P.S. Deci de la foamea aia din Husi tu vii in Iasi ca sa iei mizerii overpriced din Bershka? Ceva imi da cu multe virgule aici.

| nyoentox2002 explică (pentru GabiDumitrescu):

Are haine smechere la berskalaughingEu in Husi iau vreo 3800 lei și stă și la părinți și nu plătesc nimic

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru nyoentox2002):

Defineste te rog "smechere". Care e functia primara a unei haine pentru un anume sezon pentru tine?

| relian a răspuns:

Masini ai cumparat, camera tiai izolato, acu ai trecut la haine laughing ce mai urmeaza sa cumperi, ori s-a te gindesti ca trebuie sa faci laughing

| nyoentox2002 explică (pentru relian):

Ce dai mesaje sa te aflii in treabă? Nu știu ce te freacă pe tine grija ce vreau eu sa îmi cumpăr, eu doar am pus intrebare si atât! Și da nu mi-am cumpărat nici mașina și nici bureți, bureți o sa îmi cumpăr atunci când o să strâng niste bani, momentan nu vreau sa îmi iau mașina pana nu am bani sa întrețin una!
Decât să îmi iau un golf 4, golf 5, Logan, nașparlii din astea mai degrabă iau transportul in comun și mai bine ies, la transportul in comun dau de 20 de ori mai puțin decât să merg cu mașina, mașina e doar de lux și șmecherie că de asta am vrut eu sa îmi iau!

| relian a răspuns (pentru nyoentox2002):

Tu ce pui mesaj asa doar sa te afli in treaba? Asa si eu, dau raspuns sa ma aflu in treaba laughing

| nyoentox2002 explică (pentru relian):

Eu pun ce întrebări vr, adică ce treabă are 3 subiecte unele între ele?