| Winners10 a întrebat:

Salutare. În curând se aproprie ziua iubitei mele. Ma puteti ajuta si pe mine cu câteva idei de un cadou ceva?

Menționez ca face 32 de ani.

P.S. Dacă se poate in afara de parfum, că i-am luat anul trecut

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este iubita ta, de unde sa stim ce preferinte are? Tu ar trebui sa stii cel mai bine.

| Simpatic a răspuns:

**ma scuzi dar inainte sa dau un raspuns, trebuie pentru limitatii de aici care imi vaneaza raspunsurile sa fac aceasta atentionare inainte! caci ei in limitarea lor nu inteleg ironia, nici de gluma! va urma o glumita urmata de un raspuns mai serios :

sa nu faci si tu ca tipul acela, amandoi majori fiind, care s-a dus la iubita lui cu doar o felicitare de ziua ei si atat!winking

nu stiu ce anume ii place iubitei tale! ce pasiuni are (daca are anumite pasiuni), tu ar trebui sa stii mai multe referitor la acest capitol.
pe de alta parte uneori luam cadouri si in functie de necesitati nu doar pentru a ne arata situatia financiara, pe care unii o inteleg a fi direct raportata cu iubirea, cu cat cadoul este mai scump cred unii ca iubirea este mai mare, fals!

eu iubitei mele i-am luat intr-un an de ziua ei un telefon nou, nu cine stie ce bestie de 8000 de lei, ci un telefon mai bun decat cel vechi pe care il avea ea, era vechi dar mergea si greu!

uneori ne puteam raporta si la situatie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă e iubita ta de atâta vreme iar tu nu o cunoști suficient de bine încât să știi ce preferințe are, atunci de unde să știm noi?

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai ca esti chiar simpatica cu astfel de raspunsuriwinking laughing

| Winners10 explică (pentru anonim_4396):

Nu a spus nimeni ca nu o cunosc și nu știu. Doar ca ea îmi spune ca nu ii trebuie nimic. Și m-am gândit ca și un sfat / părere. Nicidecum ca nu o cunosc

| ValentinMihai78 a răspuns:

O excursie în România, dacă nu vă permiteți în străinătate. Undeva în România, unde nu ați mai fost, dacă ați mai făcut călătorii prin România.