| andreierdna91 a întrebat:

Salutare.
Puteti sa-mi recomandati niste sexshop-uri (online sau magazine fizice in Bucuresti) cu niste preturi... mai normale, spre mici daca se poate?
Merci

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Calitatea costă - asta, vorbind de premii oferite!

| andreierdna91 explică (pentru sierra1):

Corect. De aceea o carte parlita de comentarii costa 15-30 lei iar un roman (creatie proprie a autorului) poate ajunge si la 150 lei, iar cartile de specialitate care contin studii facute de autori costa si cateva sute de sau peste 1000 lei.
Asta nu inseamna ca nu exista o piata pentru toata lumea.

| sierra1 a răspuns (pentru andreierdna91):

" andreierdna91 : recomandati niste sexshop-uri..cu niste preturi... mici"

tocmai d-aia, atenție ce-ți iei

| ywar a răspuns:

Le cumperi de la second hand. Sunt foarte bine pastrate.