| Marius96 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul samsung c3300?

6 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

E foarte OK. Un prieten de-al meu l-a cumparat si e dragut, micut si usor de folosit, face poze faine la lumina zilei si se aude destul de bine muzica la el. Citeste si opiniile altor utilizatori: http://goo.gl/EjPPZ
Succes;)

| ℓαℓу1999 a răspuns:

Este un telefon suuuperb, am avut si eu

| ℓαℓу1999 a răspuns:

Este chiar frumos telul

| Georgy090 a răspuns:

E super.Am si eu si sunt foarte multumita de el.

| LifeIsFullOfColour a răspuns:

Bunăăă!
Samsung C3300 aduce un look deosebit care combina combina stilul cu portabilitatea si impresioneaza la prima vedere, fiind placut la vedere si usor de folosit.
Păi telefonul c3300 este un telefon super, credeam eu, pentru că doream să mi-l achiziţionez si eu...dar mi-am dat seama că nu e chiar asa de bun...deoarece are o camera de 1, 3 megapixeli. putin pentru valoarea lui;.
Design: Touch Screen, Extindere memorie: Da, Sistem de operare: Fara sistem de operare, Numar display: 1, Marime display: 2.4", Rezolutie display: 240 x 320, Camera foto: Da, Rezolutie camera: 1.3 megapixeli, Rezolutie maxima a camerei: 1280 x 1024, Autofocus: Nu, Blitz camera: Nu, USB: Da, Iesire HDMI: Nu, Port infra: Nu, Bluetooth: Da...Atât ştiu eu...
Bineeeee paaa! Funda?