| r4uL a întrebat:

.. imi puteti spune va rog frumos niste telefoane faine dar sa nu coste mai mult de 6 milioane. Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| marius297 a răspuns:

Iphone4

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ellastupidlove a răspuns:

Nokia 6303 aveam eu akm1 saptamana dar mi s a furatsad sh e super :X:X:X
cand o sa mi cumpar altul tot asa mi as lua:X
Samsung star
Lg Cookie
LG GD510 Pop
Samsung S3650 Corby
Nokia 5230 XpressMusic
sper ca am fost de folos :*:*

| ChocolateDroid a răspuns:

Samsung Corby :X vai cat imi place telu asta love struck E in jur de 3 milioane la abonament si 5 la liber. happy dar merita love struck

| alex_8403 a răspuns:

Uite aici o mik lista de telefone care nu depasesc 600 de lei:noki x2, Nokia 6303i, Nokia 7230,, dar nu am timp sa ti le scrii pe toate ia linkul asta si arunk uh o privire http://www.telportal.ro/telefoane-Nokia.htm

| alexandraalina46 a răspuns:

Un telefon cu tatch screen e super am si eu