| Anonim2322343a a întrebat:

Nu stiu daca am nimerit categoria, dar sper sa primesc un raspuns.
Cu vreo cativa ani in urma am cumparat o masinuta cu telecomanda care avea o bara in fata cu un fel de senzor si cand o loveai imita faptul ca a facut accident si se dechideau potierele si portbajatul imitand un accident, apoi aveai 2 butoane pe telecomanda si le apasai in acelasi timp si masina se facea la loc. Acum incerc sa gasesc una pe internet ai nu gasesc, ma poate ajuta cineva cu un link?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi pe ebay sau Youtube denumirea

| Anonim2322343a explică (pentru mgtow):

Pai nu gasesc o denumire