| Gyganzie a întrebat:

ro, sunt clasa a9-a si jucam jocul acela cu fiecare elev isi scrie numele pe o foaie, se amestecă toate foile se extrage un bilet si persoanei de pe bilet ii cumperi un cadou..., (Mi s-a nimerit DIRIGINTA) ce cadou i-as putea face? păreri ceva... Multumesc.

2 răspunsuri:
| dadionetwothree a răspuns:

Ce frumos.
O esarfa, un parfum fin, un pandantiv, un ceas, vezi tu. Bafta!

| Chimera a răspuns:

Hmmm...poti sa ii cumperi un glob cu zapada, o lumanare parfumata, bombonele de ciocolata, o caciulita funny cu tematica de sarbatori tongue... spor la cumparaturiwinking