| Anonimu2011 a întrebat:

sper sa cititi deoarece am nevoie de sfat : sunt in clasa a IX-a si diriginta clasei a facut un joc unde fiecare persoana care participa la acel joc isi scrie numele pe o foaie si il pune intr-o caciula (poate unii dintre voi ati mai jucat acest joc ). Dupa ce toti au pus numele fiecare persoana, extrage un biletel cu un nume, iar la acea persoana trebuie sa ii cumpere un cadou de craciun pana pe data de 19. Din intamplare, eu am extras numele fetei de care imi place. Ce cadou credeti ca trebuie sa ii fac? idei/sfaturi? Cadoul vreau sa fie unul care sa arate frumos pentru a o impresiona.

Funda tuturor care dau raspunsuri fara badjocura si rahaturi.
Multumesc daca ai citit pana aici happy

Răspuns Câştigător
| floricika_1940 a răspuns:

Buna.Un trandafir rosu si o pereche de cercei argint. Fetelor le plac florile si m-ai ales bijuteriile.

6 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

Si noi jucam jocul acesta la scoala.
Incearca sa iei ceva mai original,amuzant si la care nu se vor gandi chiar toti... thinking
cum ar fi mos craciun, care, atunci cand bati din palme i se dau jos pantalonii

| cuvant a răspuns:

Salut,
Eu joc acel joc de cel putin 2 ori pe an. Daca vrei cu adevarat sa aprecieze fa ceva mai mult decat un parfum, o ciocolata sau un cadou din real happy
Fa-i o cana personalizata, un tricou de culoarea preferata, un calendar cu colegii si cu ea daca reusesti sa faci rost. Cauta sa fie ceva ce sa-i ramana in minte. Alt lucru trimite-i un mesaj pana in data de 19, lasa-i cate un biletel, intreab-o ce face, condu-o acasa. Toate aceste lucruri impresioneaza o fata. Adica sa-i areti ca iti pasa de ea... mai ales ca si iti place

| Geanynna a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi ceva care sa ii ramana ca amintire, ceva mai special si interesant. eu am primit acum cativa ani un ceas de mana foarte frumos de la un coleg si chiar daca nu mai functioneaza, inca il pastrez. Bafta! kiss

| Mihaita1990 a răspuns:

O pereche de cercei o bratara din argint/aur ma rog.

| Anonimu2011 explică:

Multumesc pentru raspunsuri. Din pacate nu pot da funda la toti (trist). Va multumesc.

| bellapoopn a răspuns:

Hey...sunt de parere ca ar trebui sa ii oferi ceva care isi doreste foarte mult si pe care sa o surprinda din toate punctele de cedere. Sper ca te-am ajutat...big grin