| scully a întrebat:

Buna tuturor. Se apropie sarbatorile de iarna si in fiecare an facem la scoala o extragere: numele fiecarui elev din clasa se scrie pe cate un biletel si se pune intr-o caciula. Fiecare copil extrage cate un bilet si cel al carui nume este pe biletel primeste un cadou de la persoana care a extras biletul. Eu am picat sa-i dau unei fete din clasa si nu am nici cea mai vaga idee ce pot sa-i dau. E cea mai buna fata din clasa, nu are note sub noua, niciodata nu a avut si intr-un fel mi-e rusine sa-i dau doar... o ciocolata de ex. Ce pot sa-i dau intr-un timp scurt adica pana vineri?big grin
FUNDAAA!love struck

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

O caciula love struck
o pereche de manusi, una de sosete si o ciocolata love struck
sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| pwp a răspuns:

Ms pentru funda love struck