| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Știți dacă de Black Friday la eMag se fac reduceri la calculatoare? ( PC ) deoarece as dori sa îmi achiziționez unul. Mulțumesc!

6 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

E teapa, ei au scumpit preturile acum o luna si le scade de black friday

| Werrich a răspuns:

Sa inceapa țepele la Blec Fraierdei!

| timidu89 a răspuns (pentru Werrich):

Cum mi-am luat eu TV Samsung FUULLHD de la Altex acum vreo 3 ani cred de Black Friday cu 1200 lei. Nu cred ca a fost reducere deloc, desi scria ca e dar nu mai retin cat laughing Dar imi trebuia neaparat ca stateam fara tv de ceva timp

Răspuns utilizator avertizat
| dinaprilie a răspuns:

Mai ales la calculatoare. "Succes" in a prinde ceva laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, la toate electronicele si electrocasnicele.