| stresnebun a întrebat:

Vreau sa cumpar un tricou cu Steaua personalizat (adica cu numar si nume personalizat). Aveti idee unde as putea sa gasesc in Bucuresti? Dau funda, multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.suportersteaua.ro
Magazinul Suporterilor Stelisti

http://www.fcsteauashop.ro

http://www.magazinsteaua.ro

| emm1D24 a răspuns:

Pai depinde,(poate vrei sa cumperi ceva mai tare de pe net, zic...)eu stiu ca de obicei exista in supermarketuri chiosculete unde poti face diferite cadouri personalizate. Iti poti personaliza un tricou acolo(ti-l dau ei aproximativ pe masura ta si culoarea pe care ti-o doresti) si scrii pe el ce vrei si iesi destul de ieftin. Nu stiu daca in Bucuresti exista astfel de chioscuri, dar sper ca te-am ajutat. Eu mi-am facut unul cu 2 poze cu Lala band(una pe fata, una pe spate) cand am mers la concert si am dat 20 de lei, dar stiu ca e fakewinking

| stresnebun explică:

Multumesc pentru raspuns, dar mai astept raspunsuri big grin