| anonim_4396 a întrebat:

Aveti idee in ce magazine din Bucuresti gasesc un tricou din ala cu Superman (stiti voi, din ala albastru cu logo-ul)?

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Bleahh!

| Azazea a răspuns:

Hahahalaughing
nu stiubig grin
e funny cum am facut eu rost de unul totusilaughing)
voiam asa de tare sa imi cumpar unul si nu gaseam pe nicaieri( ca de obicei nu gasesti nimic prin Romania asta)
si la un moment dat am vazut un baiat mic de vreo 10 ani cu un tricou d-ala pe la mine prin cartier, si m-am dus repede la usa la maicasa, si am rugat-o sa imi vanda mie tricoul rolling on the floor)
si asa am cumparat eu tricou cu Superman rolling on the floor
penibil stiubig grin
stiu ca nu ti-am raspuns la intrebare dar e funny totusi, nu stii niciodata unde poti gasirolling on the floor)

| LittleOwl a răspuns:

In liberty center te duci cu orice tricou si ti-l personalizeaza pentru 12 lei