| tupeistul1298 a întrebat:

Vreau sa stiu daca eMAG este un site de incredere. vreau sa-mi achizitionez mai multe produse online de la ei si nu vreau sa fiu pacalit. deci este sau nu de incredere?

8 răspunsuri:
| ucatati a răspuns:

Da, e de încredere! Am comandat și eu de la eMAG și da, e ok. Dacă nu îți place ceva, poți returna ( îți dau și banii înapoi) laughing) E super, eu sunt foarte mulțumită. Au și calitatea bună...merită.

| KodrutZ a răspuns:

De incredere, desigur. Cel mai avantajos, departe de adevar. Unele oferte sint bune sau foarte bune, am cumparat de vreo 3-4 ori de la ei, inclusiv electrocasnice mari (aragaz), dar unele preturi sint ridicol de mari. Foloseste price.ro ca sa vezi daca iti iei teapa sau nu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E cel mai mare magazin online din Romania, cu cea mai mare gama de produse si preturi destul de ok, daca nici emagul nu mai e de incredere... atunci nu este magazin online de incredere in Romania

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ce mai aștepți? Grăbește-te!hee hee
A doua comandă ai s-o faci fără să (ne) mai întrebi!

| vali1985 a răspuns:

Am comandat o placa de baza si sunt foarte multumit de ei.
Au Showroom in Bucuresti sectorul 6, mi s-a parut foarte frumos amenajat.
Este de incredere, ti-l recomand cu mana pe inima.

| JoeTPU a răspuns:

Da,dupa parerea mea e cel mai bun site de unde iti poti cumpara lucruri online, mi-am comandat si eu si sunt super multumit!
Bafta! big grin

Răspuns utilizator avertizat
| AddyTakaBlack a răspuns:

EMAG este cel mai bun site si de incredere am peste 70 de articole de la ei cumparate si am din ce in ce mai mare reducere :X