| Selysium98 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un tricou online de la CROPP si m-am uitat pe acel ghid marimi si nu arata lungimea tricoului, doar inaltimea gen : 180 cm... wtf nu inteleg, se face vreun calcul anume sa aflu lungimea tricoului? Ca vreau sa o aflu neaparat
Aici e tabelul de pe site :
https://prnt.sc/t25nmt

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Tabelul acela este o prostie. Atunci cand intri pe site-ul crop, la un anumit produs, atunci cand accesezi casuta pentru a selecta o marime, o sa apara "tabel marimi" in partea dreapta de sus a casutei. De acolo poti alege marimea in functie de caractesiticile tale (inaltime, circumferinta pieptului, a taliei, a soldului).

| Selysium98 explică (pentru Aasdfghj):

Stiam asta doar ca sunt false ce e scris acolo, scria la M inaltime 172-176 si eu am 184 si imi vine bine M

| Aasdfghj a răspuns (pentru Selysium98):

Haine de la aceeasi firma? Daca nu sunt de la aceeasi firma, nu corespund niciodata marimile.