| Radu_Marius_1994 a întrebat:

Vreau sa fac o comanda dar in tabelul de marimi imi este oferita doar marimea bustului, eu fiind destul de inalt nu stiu si lungimea tricoului... Cumva exista vreo legatura intre cele doua?
Adica la marimea M sau L (etc) sa fie o lungime universala?

Răspuns Câştigător
| AndreiGigg a răspuns:

Vezi la spatele hainelor care le porti tu deobice scrie marimea. Ca de exemplu XS, S, M, L, XL. Si bazat pe marimea hainelor care iti vin poti sa iti iei haine. Totusi iti recomand sa te duci la magazine ca sa poti imbraca hainele inainte sa le cumperi. Bafta. Funda?

1 răspuns:
| Nonameagain a răspuns:

Da, exista legatura.
Vezi ce marimi porti tu. Si sa fie valabila. Marimile difera in UK, Europa de est, China, America.